Biszofit Połtawski Elit, Płyn, 130 ml

Biszofit Połtawski Elit, Płyn, 130 ml

Płynny Biszofit Połtawski ELIT

 

BISZOFIT POŁTAWSKI wydobywany jest z głębokości 2,4 tysiąca metrów w Regionie Połtawskim na Ukrainie. Jest koncentratem elementów mineralnych, które powstały w wyniku wyparowania wody z Morza Prehistorycznego. 

Biszofit stosowany jest jako pomoc w leczeniu i rehabilitacji ponad 50 chorób narządów laryngologicznych, traumatologicznych, kardiologicznych, reumatycznych, neurologicznych i wielu innych.

Środek pomocniczy przeznaczony do wcierania, okładów, kompresów, kąpieli, masażu, aplikacji spa i zabiegów fizykoterapii.

 

Przeznaczenie:

  • artroza
  • zapalenie stawów
  • dna moczanowa
  • osteochondroza
  • choroby tkanek okołostawowych

 

W gabinetach fizjoterapeutycznych z płynem Elite wykonuje się elektroforezę z bischofitem: rozcieńczyć biszofit z wodą 1: 1, namoczyć elektrody. Procedura co drugi dzień lub codziennie, kuracja od 7 do 10 zabiegów.

 

Kompres: rozcieńczyć biszofit Elite gorącą wodą 1: 1 (możesz dodać wódkę lub alkohol), zwilżyć gazę w roztworze i nałożyć na ciało i owinąc folią. Pozostawić na 30 minut.

 

Można także zastosować biszofit Elit do wcierania, lokalnych kąpieli dla nóg i dłoni. Lokalne zastosowanie jest bardzo skuteczne w zapobieganiu urazom i ich rehabilitacji.

 

Składniki: woda, chlorek magnezu (biszofit), gliceryna, alantoina, olejek miętowy, olejek sosnowy, olejek eukaliptusowy.

 

Skład INCI: aqua, magnesium chloride, glycerine, allantoin, mentha piperita oil, pinus sylvestris leaf oil, eucalyptus globulus leaf oil.

 

Opakowanie: 130 ml

 

Termin przydatności: 5 lat. 

 

NIE JEST LEKIEM.

 

Oficjalny dystrybutor

    12,99 złCena