Biszofit Żel Magnezowy Athletic, Bisheffect

Biszofit Żel Magnezowy Athletic, Bisheffect

SKU: 4820169900968

Biszofit Żel Magnezowy Athletic

 

Żel został specjalnie zaprojektowany dla profesjonalnych sportowców - zwiększa zawartość naturalnego magnezu. Żel można stosować zarówno przed, jak i po treningu.

Żel rozgrzewa, przygotowuje mięśnie i więzadła na obciążenia, zapobiega kontuzjom sportowym, przywraca po treningu, nasyca skórę, tkanki łączne i mięśniowe magnezem, minerałami, pierwiastkami śladowymi.

 

Przydatny w przypadku urazów, skręceń, bólu i stanów zapalnych pleców, stawów i mięśni.

 

Zarówno w sporcie zawodowym, jak i amatorskim dochodzi do urazów sportowych. Niestety nie wszyscy wiedzą, że preparaty magnezu są wskazane po urazie.

Maści rozgrzewające są niepożądane w ostrej fazie urazu z obrzękiem. Środki neutralne są potrzebne do promowania regeneracji tkanek, poprawy oddychania komórkowego i zmniejszenia obrzęku.

W wyniku ostrego urazu lub przewlekłej mikrourazu uwalniany jest algogen i pojawia się ból, który zwiększa skurcz. W rezultacie zaburzone jest mikrokrążenie, następuje „kryzys energetyczny”. W takim przypadku miejscowe stosowanie magnezu znacznie przyspiesza powrót do zdrowia i skraca okres rehabilitacji.

 

Athletic Gel - postać żelu ma lepszą resorpcję niż krem. Naturalny chlorek magnezu - główny składnik aktywny żelu - wchodzi bezpośrednio w obszar uszkodzony, nasycając go jonami magnezu.

 

Innym sprawdzonym obszarem zastosowania żelu Athletic jest przygotowanie sportowców do aktywności fizycznej. Pomaga rozgrzać mięśnie, przygotować więzadła na obciążenia, zapobiegać kontuzjom sportowym, skręceniom.

 

Sposób użycia: stosować przed wszystkimi rodzajami ćwiczeń. Pomasować mięśnie, plecy, stawy przed i, jeśli to konieczne, po treningu.

 

Składniki: naturalny roztwór biszofitu, chlorek magnezu, kamfora, kokamidopropylobetaina, olej rycynowy, edgum, gliceryna roślinna, kwas nikotynowy, hydroksyetyloceluloza.

 

PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu.

 

Opakowanie: 75 ml

 • REGULAMIN WYMIANY I ZWROTÓW

  Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Klient zobowiązany jest do przesłania na piśmie oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość wraz z towarem. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi być w oryginalnym opakowaniu - jeżeli takie posiadał. Zwrot pieniędzy dotyczy wartości towaru - nie obejmuje kosztów przesyłek.

  Zwrot pieniędzy nastąpi maksymalnie do 14 dni od daty wpłynięcia pisma i towaru do sprzedawcy. Wyjątkiem jest sprzedaż, na którą została wystawiona faktura VAT, kiedy to zwrot pieniędzy nastąpi 14 dni po wpłynięciu do sprzedawcy podpisanej przez kupującego korygującej faktury VAT.

 • DOSTAWA

  Na terytorium Polski:

  Firma kurierska DHL – dostawa w ciągu 1 dnia roboczego od momentu nadania paczki: przesyłka standardowa [płatność „z góry” (online)] – 15,00 zł (PROMOCJA: 0zł przy zakupach od 300zł)

  Firma kurierska Inpost– dostawa w ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki: 

  • przesyłka standardowa [płatność „z góry” (online)] – 11,70 zł (PROMOCJA: 0zł przy zakupach od 300zł)

  Poczta Polska Kurier – dostawa w ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki:

  • przesyłka standardowa [płatność „z góry” (online)] – 14,00 zł (PROMOCJA: 0zł przy zakupach od 300zł)

  Do krajów Unii Europejskiej i cały świat:

  Dostawa w ciągu 7 – 15 dni roboczych od momentu nadania paczki. Cena zależy od wagi paczki i zaczyna się od 18,60 zł.

39,00 złCena